WordPress.com sunar

Onur Erem

2014 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket 2014 içinde bu blogda yayımlanan bir gönderiyi temsil ediyor. Ayrıca, paylaşmayı sevdiğimiz için havai fişekleri Github'da bir jQuery eklentisi olarak kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz Onur Erem içinde 2014 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Sydney Opera House'daki konser salonu 2,700 kişiyi barındırır. Bu blog, 2014 içinde yaklaşık 22.000 kez görüntülendi. Eğer bu Sydney Opera House'da bir konser olsaydı, bu kadar insanın onu görmesi kapalı gişe yaklaşık 8 gösteri alacaktı.

181 resim yüklendi, toplamda 268 MB. Bu yaklaşık haftalık 3 resim.

Yılın en yoğun günü 593 hit ile Mayıs 15th oldu. O gün en popüler yazı Polis tekerlekli sandalyedeki engelli yurttaşı tekmeyle devirdi idi.

Gönderi Yapıları

2014 içinde, 182 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 468 yazıya çıkıyor.

En Uzun Seri

1 Aralık - 4 Aralık

En İyi Gün

toplamda 41 gönderiyle

2014 içindeki atraksiyonlar

Bunlar Onur Erem içinde 2014 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2014 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. facebook.com
 2. twitter.com
 3. firmacenneti.com
 4. metaarama.com
 5. buttons-for-website.com

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 95 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, ABD ve .Almanya

Onlar kimlerdi?

2014 içinde en çok yorumlanan yazı Güney Afrika’da öldürülen 34 madencinin belgeseli İstanbul’da

Bunlar, bu blogdaki 5 en aktif yorumcu oldular:

2015 içinde görüşürüz

2014 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. 2015 içinde size yine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz! Mutlu Yıllar!

WordPress.com

Onur Erem

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2015 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!